KONST / Litografier / Grafiskt blad 13316001
nr 1331 6001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 39/50. Oramat löst blad. Motivet: 60x44 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
måndag 1 juni 2020
kl 18:23:02